Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

USB mach3 cnc radič 3 os 4 os 5 os 6 osé riadenie pohybu systém 6 os prepojenie jednej osi 200MKz stepper motor príspev

USB mach3 cnc radič 3 os 4 os 5 os 6 osé riadenie pohybu systém 6 os prepojenie jednej osi 200MKz stepper motor príspev

Elektrické Vybavenie A Spotrebné Materiály

    €18.78 €25.04
    • (1)

SKU: w572

Štítky: cnc nc štúdio, lpt, prevodovky pre stepper motor, l7812, panel cnc 5 os, 4 os mach3 rada, usb mach 3, mach3, diaľkové ovládanie mach3, cnc ovládanie karty mach3.

Špecifikácia:

  • Typ Motora: Stepper Motor
  • Zdroj Napájania: DC
  • Číslo Modelu: zk

Zoznam Produktov:

ovládanie karty usb line Pevné pásy skrutka Poznámky: Farba ovládacieho karty je náhodné. Ak potrebujete akúkoľvek farbu, prosím, poznámka v objednávke

Funkcie:

1. Plne podporovať všetky Mach3 verzie, vrátane Mach3 R3.043.066 verziu. 2. Podpora Windows série, vrátane Windows2000 / XP / Vista / Win7 / Win8 / Win10. 3. Nie je potrebné inštalovať žiadne USB driver, môže byť použitý po zasunutí do počítača. 4. USB bus je izolovaný pomocou magnetickej spojky. Pravda izolácia je odlišné od optocoupler vstupné a výstupné všeobecné kontrolu karty. Dosahuje vysokú spoľahlivosť a absolútne zaručuje bezpečnosť počítača USB. Zároveň silný EMC anti-interferencie schopnosť je zabezpečená. 5. Jednočipový mikropočítačový, stabilitu systému je zjednodušené, multi-chip spracovanie je všeobecne jedinečné 6. Dual-core ultra-high-rýchlosť PROCESORA (maximálne single-core frekvencia je 204MHz), s veľkou redundancie v aritmetické schopnosti spracovania, a zabezpečuje, že pulzný výstup štyri osi prepojenie je realizované na frekvencii 1500KHz, a pulzný výstup frekvencia 6-os je až 800kHz, pripojený K servo/krok 7. Môžete nastaviť veľkosť motion control buffer, a zabezpečiť, že rýchlo interpolácie cyklu môže spustiť stably, počítač môžete spustiť aj hladko, keď je preťažená, a interpolácia cyklu môže byť upravená, ktoré sa dokážu prispôsobiť na rôzne potreby. 8. S 16 vstupných portov, vstupné rozhranie je jednoduchšie. Suché aj mokré kontakt porty sú k dispozícii. Zapojenie je jednoduché. Suchý spôsob kontaktu len potrebuje pripojenie fyzickej prepnúť na drôt externe. Všetkých 16 vstupné porty označujú signály. Zvyčajne indikátor svieti, a ladenie je jednoduché a jasné. 9. S 8 výstupné porty, DC relé môžu priamo riadiť jeden výstup disk, kapacita až 170mA. 10. Môžete nastaviť PWM rýchlosť výstupný port, PWM frekvencia, šírka impulzu 0~1000 plynulo nastaviteľné. 11. S rýchlosťou funkciu, skutočná rýchlosť vretena je zobrazené v reálnom čase v Mach3 rozhranie, a je meranie presné a stabilné. 12. S 256 bajtov NVRAM priestor, môže uložiť súradnice 6 osí bez zistenia mechanického pôvodu ďalšej energie. 13. Je doska je vyrobená inžiniermi a dizajn úrovni je jasné na prvý pohľad.

Ksyunka Shevchenko

    5
2020-12-02

Great controller. In general, there are only 2 kinds of 4-axis and 6-axis. Ordered 5, sent 6. Tried through the MAH 3 to control while one axis, it turned out. In the complete set of a drive with drivers there is no but already installed. Plugin downloaded from SNC-technology.

Môžete tiež rád