Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Pivo Homebrew Akvárium Pneumatické Nástroj CO2 Mini Regulátor Výmeny Polyuretánu PU Tesnenie Podložka 5 ks

Pivo Homebrew Akvárium Pneumatické Nástroj CO2 Mini Regulátor Výmeny Polyuretánu PU Tesnenie Podložka 5 ks

nové

    €1.24 €1.39
    • (3)

SKU: w49

Štítky: kovový adaptér co2, machin umývanie, akvarijné ryby live, co2 w21.8, pre homebrew, co2, sodastream, adaptér co2, prispôsobiť sodastream, akvárium co2.

Špecifikácia:

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: ZimKyfa
  • Druh: Tesnenie

Pivo Homebrew Akvárium Pneumatické Nástroj CO2 Mini Regulátor Výmeny Polyuretánu PU Tesnenie Podložka 5 ks

Popis produktu

Funkcie:

1、Toto tesnenie je 3/4" široký, a 1/8" hrubé.

2、Tieto sa môže stať, predčasne opotrebované, keď kazety je overtightened (nepoužívajte kľúča pri inštalácii kazety, ručne utiahnite len), a tiež sa opotrebúvajú v priebehu času.

3、Budete vedieť toto tesnenie je zlé, keď C02 únikov z dolnej vetracie diery vo svojom Mini Regulátor pri inštalácii kazety.

Mini Regulátory ponúkame na predaj zahŕňajú otvor otvor a bezpečnostné funkcie, ktoré nie sú zrejmé pri bežnom používaní. Ak váš Mini Regulátor vytvoril únik sa späť, to je zvyčajne ľahko opraviť.

A. PRASKLA DISKU: Ak ste regulátor vyteká z oboch horizont-al otvory v návale disku bývanie (označené 1.8 K) je čas vymeniť praskla disku. To je ľahko urobiť, vyhľadávania williams-brewing.com pre položky B29which vám dielov a návod na obnovenie tento obetný bezpečnostný vypúšťací ventil.

B. PIERCING OTVOR OTVOR: Toto je otvor, ktorý umožňuje prebytok C02 uniknúť z piercing oblasti regulátor. Ak veľké množstvo C02 výbuchy z tejto diery, keď inštalujete nový C02 kazety, vaše Mini Regulátor C02 Tesnenie je stlačený alebo deformovaný a musí sa vymeniť. To sa môže stať aj vtedy, ak ste pomaly skrutku novú kazetu, tak vždy byť rýchly, keď inštalujete novú kazetu. Vyhľadajte položku T34 na williamsbrewing.com pre náhradné tesnenie na vyriešenie tohto úniku. Pri výmene toto, vždy sa uistite, že závitové kazety adaptér je tesný (na rozdiel od pri inštalácii C02 kazety, ručné uťahovanie nie je dosť, použite kľúč na adaptér D).

E. ZNÍŽENIE TLAKU OTVOR: Toto uvoľňovanie tlaku zo strany regulátora, keď vám znížiť tlak otočením nastavenie gombíka proti smeru hodinových ručičiek. Je normálne, že za málo plynu ventilovať, keď vám znížiť tlak.

Balenie Obsahuje:

5 x Podložky

Poznámka:

Tieto nie sú vhodné pivovarských Okraji Micro Regulátorov, pre mikro regulátor tesnenie, pozrite si naše položka T40.

Vzhľadom na svetlo streľba a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Prosím pochopiť.

Môžete tiež rád