Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Nova msd300 led vonkajšie odosielanie box LCB300 (kartou) ako novastar mctrl300 radič pre led modul displeja

Nova msd300 led vonkajšie odosielanie box LCB300 (kartou) ako novastar mctrl300 radič pre led modul displeja

Prenosné Audio & Video

    €129.36
    • (1)

SKU: w3682

Štítky: DSP, godox panel, audio dsp procesor, , msd300, displej led vonkajšie, led novastar, Hodnotiaca tabuľka, box storag, gs 100a, novastar msd300 led posielanie karty.

Špecifikácia:

  • Číslo Modelu: AMS-LCB300 (Nova MSD300)
  • Veľkosť(S Obalom): 26*21*8 cm
  • Hmotnosť: 1.2kg
  • Názov Značky: Amoonsky
  • Druh: Amoonsky odosielanie box LCB300 s Nova MSD300 podobné novastar mctrl300

Nova msd300 led vonkajšie odosielanie box LCB300 (kartou) ako novastar mctrl300 radič pre led modul displeja

Poznámka: Externé odosielanie box vstavané Nova MSD300 posielanie karty

Kľúčové Vlastnosti

A, Led systém kontroly vonkajších odosielanie poľa Môžete vložiť novastar msd300 odosielanie preukaz B, Led systém kontroly vonkajších odosielanie box bulit v slávnej Taiwan značky Meanwell príkon 100~240V AC 0.35 NA Výstup:+5V 3.0 C, Led systém kontroly vonkajších odosielanie políčko použiť tri-core power line s shell zemné spojenie. bezpečné a odolné. D, Led systém kontroly vonkajších odosielanie okno s jedinečným dizajnom,matný leštený chrániť od nuly. E, Led kontrola systemexternal odosielanie box ľahko sa prenáša, je;s dobrou voľbou pre bicyklov a notebooku.

Nova MSD300 posielanie karty

Nova MRV328 obdržaní karty

V Stredisku Pre Prevzatie Softvéru

FAQ

Otázka: Ako môžem získať technickú podporu? Odpoveď: vieme poskytnúť technickú podporu prostredníctvom telefónu whatsapp wechat, alebo technik môže byť odoslaná zákazníkovi pre tranning. Ot: Ako dostanem tovar? A: Sme schopní dodať tovar tým, expresné alebo po mori, pls kontaktujte nás vybrať najvhodnejší spôsob dodania. Otázka: Ako môžem zaplatiť za objednávku? Je dostatočne bezpečné? Odpoveď: Áno, ponúkame obchodu kvality.platba sa bude brať do vás confrim tovaru prijaté v dobrom stave.

Www.goclever.com

*Ak akékoľvek iné dodať zvolenú metódu, prosím, láskavo kontaktujte nás pred vašej platby. Budeme kontrolovať prepravné náklady pre vás ako DHL, EMS, UPS. *Ak množstvo objednávky za lepšiu cenu,prosím, kontaktujte nás pre vyšetrovanie. *Vo všeobecnosti budeme deklarovať, plná hodnota objednávky.Ak máte akékoľvek otázky, vrátane použitia a technológie problém, KONTAKTUJTE NÁS a my vám odpoveď e-mail do 24 hodín. Poznámka: Ak je vám tovar doručený, skontrolujte Prosím balíka nie je poškodený a otvorené pre kontrolu tovaru pred prihláste sa pre akceptovať. By balíka, alebo tovar, ktorý je poškodený, prosím odfotiť a obráťte sa na nás. Zákazník dostal právo odmietnuť.

Môžete tiež rád