Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Prepnúť Ľavé a Pravé Radič Radosť Con Herný Ovládač Pre Nintend Prepínač Gamepads

Prepnúť Ľavé a Pravé Radič Radosť Con Herný Ovládač Pre Nintend Prepínač Gamepads

Video Hry

  €25.71 €32.54
  • (4)

SKU: w2604

Štítky: joycon prepínač, bojová hra controller, batéria e58, kulisu pre birthday party, nintendo prepínač controlers, radosť con nintendo prepínač, Ovládanie, bluetooth audio spínača, ovládanie pc, hra nintendo prepínač.

Špecifikácia:

 • Nintendo Model: NINTENDO PREPÍNAČ
 • Číslo Modelu: Prepnúť ľavé a pravé radič
 • Certifikácia: CE
 • Názov Značky: WUIYBN
 • Kompatibilné Značka/Model: Nintendo
 • Typ Rozhrania: Bluetooth
 • Package: Áno
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Druh: Gamepads

Prepnúť Ľavé a Pravé Radič

★Popis produktu Prístroj je malý bezdrôtová ľavej a pravej rukoväť, ktorá má podobné funkcie ako PREPÍNANIE pôvodnú Radosť-Con rukoväť. Obe ľavej rukoväti a rukoväť môže byť prevádzkované ako samostatné rukoväť. Ľubovoľného tlačidla (okrem L3, R3) sa prebudí a podporuje pripojiť a odpojiť od hostiteľa. Automatické párovanie, rukoväť má šesť-os a motorické funkcie. (Bez funkcie NFC, nie je funkcia wake up hosť) ★Pokyny na prevádzku (1) Káblové pripojenie Na všetky rozhranie hostiteľa, vložte posuňte lišty na ľavej a pravej rukoväte do ľavej a pravej krytu drážky hostiteľského realizovať káblové pripojenie s hostiteľom. (2) Bluetooth pripojenie (1) Zapnite Prepínač hosť, kliknite na tlačidlo nastavenia tlačidlo menu na hlavnej stránke rozhranie, a kliknite na položku system settings (nastavenia Systému možnosť vstúpiť do ďalšej úrovne možnosť menu (2) Kliknite na možnosť Režim v Lietadle, a potom kliknite na Radič Pripojenia (bluetooth) na zapnutie funkcie Bluetooth. (3) Stlačte a podržte na PÁR tlačidlo na 3 sekundy pre zapnutie párovanie, LED1-4 blikajúce vody svetlá, otvorte hosť domovská stránka rozhranie a kliknite na položku Radiče menu, a potom kliknite na tlačidlo Zmeniť Grip/Orde. Hostiteľ bude automaticky vyhľadávať párové rukoväte. Po niekoľkých sekúnd, kľučky a hosť je automaticky spárované úspešne, a príslušný kanál svetlo hosť je vždy na; po pripojením, kliknite na tlačidlo a potom vyberte v Blízkosti výjazd na hlavnom rozhraní, a môžete začať hru prevádzky. Po 60 sekundách, rukoväť je vypnuté bez úspešné spárovanie. (Hostiteľ má 4 kanály celkom), Rukoväť, popruh balenie veľkosť: 7.3*13.7*4cm, 110g ★Rukoväť elektrické špecifikácie Napájanie režim: vstavaná lítiová batéria Použitie čas: o 15 hodín Kapacita batérie: 350MAH Čas nabíjania: približne 2 hodiny Nabíjanie metóda: DC5V Nabíjací prúd: menej ako 300MA

Amadariaga76

  5
2020-12-09

good quality and fast delivery

Gavrelovech

  5
2021-01-29

The controller act wertig; you are around 13gr. Lighter than the original. Except the weight realize I no differences. Unfortunately, the straps not doing -- you stand but on the packaging. On sale are you not to recognize, as acting it at ease to a misunderstanding. The most important: the installation was easy -- Only Connect, then could you use. I hope the function is preserved.

Guzeeva Lili

  3
2020-12-10

Not top 1 Controller on 2 does not work

Usti2000

  4
2021-01-10

se déconnecte souvent fait bug certains jeux ..

Môžete tiež rád