Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

ZB206 V1.3 Kapacita Batérie Tester Vnútorný Odpor Test 18650 Lítiové Batérie, Tester - 5V

ZB206 V1.3 Kapacita Batérie Tester Vnútorný Odpor Test 18650 Lítiové Batérie, Tester - 5V

Meranie A Analýzy Nástrojov

  €8.58 €16.82
  • (1)

SKU: w2387

Štítky: dc zaťaženie, indikátor stavu batérie, fotoaparát hĺbka, tester pre 18650, intern odpor tester, 18650 batérie recharg, kapacita batérie testery, ts lítiová batéria, yr1035, batéria tester rc3563.

Špecifikácia:

 • Číslo Modelu: zb206
 • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
 • Názov Značky: ZEAST
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Druh: Elektronické Zariadenia, Batérie Tester
 • Certifikácia: ŽIADNE

Funkcia:

Napájacie napätie: DC 5V

Pracovný prúd:

Stručný návod (továrenské nastavenie): 1. Plnom nabití test batérie (alebo power bank), pozitívne a negatívne elektródy sú resp pripojený k modrej svorky bat+ a bat-, pripojenie line sa odporúča, pokiaľ je to možné, krátke a hrubé! pomocou DC 12V napájanie, napájací testovacieho nástroja displej výbojový prúd. 2. Stlačte tlačidlo S -- alebo S++ tlačidlo môžete zmeniť nastavenie aktuálneho rámci 0.1-2.6, keď aktuálne je správne, stlačte SK tlačidlo spustiť test (napríklad kód poruchy Err* prosím pozrite si nasledujúci obsah), tester môže inteligentný výber typov buniek a formulovať ukončenie napätie, začať testovanie "SPUSTIŤ" indikátor svetla, digitálny trubice zobrazenie hodnôt z ah kapacita, energie wh, napätie V a prúd striedajú displej. Keď test je ukončený, digitálny trubice pobyty v Ah rýchlo blikajúce s hlasom pripomienku, "SPUSTIŤ" indikátory vypnuté. 3. Po dokončení môžete stlačením tlačidla "SK" tlačidlo, ak chcete vytvoriť tester prestanú blikať alarm, môžete tiež stlačiť kláves S-alebo S++ tlačidlo prepnúť skontrolujte kapacita akumulátora Ah, energie Wh a vypúšťanie planiny napätie V, po stlačení "SK" znovu tlačidlo, tester vrátil na spúšťací prúd nastavenie štátu, môžu byť opakované predchádzajúcej operácie na ďalšiu testu batérií. Poznámka: počas skúšky alarm štátu, musia byť vykonané jedným z kľúčových operácie, zálohovanie údajov, budú zrušené, ak to jedno tlačidlo operácie zálohovania bude vždy uložiť výsledky, aj keď výkon je odrezať! Význam a metódy spracovania kód chyby Err*: Err1: batéria napätie je príliš vysoká, prosím potvrď, že napätie batérie je nižšia ako 8,5 V, pred skúškou.

Err2: batéria napätie je príliš nízke (pod nastavenú hodnotu ukončenie napätie), prosím, potvrďte napätie batérie a reset. Ak je batéria pripojená obrátil a štyri drôty režim meranie napätia nie je pripojený alebo je pripojený na zadnej strane je tiež zobraziť Err2.

Err3: batéria nepodporuje nastavenie výbojový prúd alebo obvodu odpor je príliš vysoká, prosím, použite menšie aktuálny test batérie, a aby sa zabezpečilo, že bunkového je hrubé a krátke, medzi elektródou kontakt je dobré.

Err4: power tube škody, problém sa zvyčajne vyskytuje po zlé transformácie, môže nahradiť power tube, náhradné modely majú P75NF75, atď..

Err5: za test moc obmedzenia! tento stav je možné len vtedy, keď je napájanie limit je zapnutá funkcia (LPon), podľa v mene stanovené podmienky vybíjania energie je viac ako 12W, tester, aby sa zabránilo tepelným prehriatie a prijať ochranné opatrenia. Používatelia môžu urob si sám seba (zvýšenie chladiča alebo inštaláciou fanúšikov), a zadajte nastavenie funkcie menu ak chcete zatvoriť power limit (LPoF), teraz môžete použiť viac ako 12W energie.

Err6: napájacie napätie je mimo rozsah, keď napájacie napätie je nižšie ako 11V alebo vyššia ako 14V, test nástrojom podľa zavedenie systému sa zobrazí chybový kód, vymeňte vhodné napätie napájania!! Poznámka: ak sa zobrazí Err1-Err5, stlačte akékoľvek tlačidlo, ak sa chcete vrátiť do pôvodného stavu.

Balenie obsahuje:

1 x Lítiové Batérie, Tester (Testovacie nástroje nie zahŕňa)

Melvinvip2003

  4
2020-08-17

package is weak, heat sink was bentted

Môžete tiež rád