Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

JNHXSK Najnovšie 1PC Magnetické Plastové Prietok Vody Snímač Prepínač G1/2 pre laserové zváranie, rezanie stroj

JNHXSK Najnovšie 1PC Magnetické Plastové Prietok Vody Snímač Prepínač G1/2 pre laserové zváranie, rezanie stroj

Nástroje

    €11.80
    • (1)

SKU: w1864

Štítky: prietoku spínač, 60w, laserové trubice, laserové zváranie stroj, prietok vody snímač, bodové zváranie, flow sensor, prietok vody prepínač, tlačidlo stop, co2 laser, co2 laserový senzor.

Špecifikácia:

  • Názov Značky: JNHXSK
  • Číslo Modelu: GM
  • Názov produktu: laser vody protector
  • Aplikácia: co2 laserové trubice

Prečo by laser cutter byť inštalované s ochranou vody? Laserový rezací stroj rezy s svetle. Odrazené svetlo sa používa na osvetlenie oxidu uhličitého plynu prostredníctvom laserového zdroja. Oxid uhličitý je plyn umiestnený vo vnútri sklenenej trubici. Nazývame to laserové trubice, laserové trubice. Keď laserové trubice vyžaruje svetlo, to bude vyžarujú teplo. Ak nie je chladený, sklenené exploduje, keď sa stretne s vysokou teplotou. Preto, laserové trubice je rozdelená do dvoch vrstiev, jedna vrstva je naplnený oxidu uhličitého, plyn, a iné vrstva je naplnený. Vodná, ktorého voda sa používa na chladenie laserové trubice, keď laserové trubice vyžarujú svetlo, ktorého voda má byť obehu, ak laserové trubice je v svetlo, voda vo vnútri laserové trubice nie obehu, teplota vody stúpne veľmi vysoká, a laserové praskla priamo trubice. Preto, laserový rezací stroj je vybavený vodou ochranu. V prípade, že nádrž na vodu, pracuje normálne, laserové rezacie zariadenie môže vyžarujú svetlo. Ak je problém s vodou, nádrže, voda nie je čerpané, a laserové trubice nie je povolené vyžarujú svetlo, inak laserové trubice je nefunkčné.

Voda chránič je jedným z kľúčových zariadení na zaistenie bezpečnej prevádzky laserové rytie stroj. Voda chránič je tiež nazývaný vody rezu chránič. Je zložený z percepčné signál, pružiny a prepínače. Keď voda prechádza, prepínač ventil je vystavený prietoku tlak proti jar. Kontaktné senzory, senzory vysielať signály do riadiaceho systému alebo laserového výkonu, povedal, že môžu pracovať.

Ak nie je voda prechádza, signál je prenášaný na laser napájanie alebo systém kontroly a normálnej prevádzky nie je možné vykonať. Inštalácia vody protector môže zabrániť, aby zákazník od otvorenia zariadenia bez otvorenia vodné čerpadlo alebo laserového zdroja chladu, spôsobuje laserové trubice plot, aby praskla. krok:

1. Utiahnite vody konektor: dať v O-krúžky a dotiahnite konektor vody. 2. Vstup a výstup vody prípojky: podľa uvedené smer šípky pripojenie vodného potrubia. Pripojenie ho dozadu, nefunguje to. 3. Na konci konektor linka môže byť odrezané, a byť pripojený k riadiacej karty alebo laserového výkonu.

1. Počas inštalácie a používania výrobku, musíme udržať vodu jasnú a čistú, bez tuhých znečisťujúcich látok, rozsahu voľných častíc, č flocculants, č železa peny a iné magnetické látok a iných nečistôt! 2, prosím, postupujte podľa smeru malé plastové veko šípku vstup a výstup vody! 3, výrobku môžu byť nainštalované v ľubovoľnom smere, ale odporúčané úrovne alebo vstupný sklopné nadol, aby sa zaistilo presné a včasné akcia! 4. Je absolútne zakázané, upravte polohu malý plastový kryt bez súhlasu počas inštalácie a použitie! 5. Nie je silné magnetické pole, žiadne elektromagnetické žiarenie, bez vibrácií, bez korózie celého výrobku použitie prostredie! 6, produkt je prísne zakázané počas inštalácie a používania zrážok a poklesu! 7. To je absolútne zakázané vynaložiť všetky sily na malé plastové veko počas inštalácie a použitie! 8. Prosím, nenechajte drobnosti ísť do výrobku počas používania!

A/ Po platba sa vykonáva a prejsť www.jozefkollar.sk kontrola, doprava bude vykonaná do 7 pracovných dní. B/ Sme len čo bude v našich silách, aby poslať z vášho tovaru tak, ako aj predtým, ako môžeme, ale doprava je mimo našej kontroly, a tak sme sa nebude akceptovať žiadnu formu naliehanie.Vyberavý zákazníkov sú nevítané, prosím obísť. Šťastný nakupovanie je najdôležitejšie! C/ Ak je potrebné rýchle dodanie, prosím, poskytnite nám svoje mesto a psč ak chcete skontrolovať, náklady na dopravu pre vás, našich spolupracovala kuriér je DHL/TNT/EMS/UPS/FEDEX, vzdialenej oblasti je potrebné venovať viac nákladov na diaľkové delivey poplatky. Kupujúci zaplatiť kuriérske náklady a vzdialené poplatky za dopravu. 1. Spokojnosť zákazníka je veľmi dôležité, aby nás. Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službách, Prosím dajte nám pozitívna spätná väzba a 5 hviezdičky pre nás. 2. Ak sú tam nejaké problémy s nákupom, kontaktujte nás, prosím, pred odchodom negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme robiť naše úsilie pomôže vyriešiť problém.

Môžete tiež rád