Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Optické Vlákna Identifikátor so štyrmi adaptér hlavy k dispozícii: 0.25, 0.9, 2.0 a 3.0

Optické Vlákna Identifikátor so štyrmi adaptér hlavy k dispozícii: 0.25, 0.9, 2.0 a 3.0

nové

    €99.15 €150.23
    • (2)

SKU: w1747

Štítky: laser test, ftth, sekáčik optický, optický nástroj, optický, optický test, ftth nástroj, vlákno test, laser sc, chyba optický hľadáčik.

Špecifikácia:

  • Typ Konektora: SC/APC
  • Názov Značky: AUA
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Veľkosť: 33x32x21
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Číslo Modelu: Optické Vlákna Identifikátor
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Kompatibilné: TP-link

KFI-35 Optického Vlákna Identifikátor 800-1700nm Live Vlákniny Identifikátor Detektor Identificador de Fibra Optica l

Špecifikácie:

Druh

KFI-35

Identifikované Vlnovej Dĺžky

800-1700 nm

Identifikovať Typ Signálu

CW, 270Hz±5%,1kHz±5%,2kHz±5%

Detektor Typu

Ø1mm InGaAs 2ks

Typ Adaptéra

Ø0.25 (platí pre Holé Fiber),Ø0.9 (platí pre Ø0.9 Kábel )

Ø2.0 (platí pre Ø2.0 Kábel ), Ø3.0 (platí pre Ø3.0 Kábel )

Signál Smerom

Vľavo a Vpravo LED

Samostatné Smer Test Rozsah

(dBm, CW/0.9 mm holé fiber)

-46~10(1310nm)

-50~10(1550nm)

Signál Power Test Rozsah

(dBm, CW/0.9 mm holé fiber)

-50~+10

Signál Frekvencie Displeja (Hz)

270, 1k, 2k

Frekvencia Test Rozsah

(dBm, Priemerná Hodnota)

Ø0.9, Ø2.0, Ø3.0

-30~0 (270Hz,1KHz)

-25~0 (2KHz)

Ø0.25

-25~0 (1KHz,2KHz)

-20~0 (2KHz)

Insertion Loss(dB, Typické Hodnoty)

0.8 (1310nm)

2.5 (1550nm)

Alkalické Batérie(V)

9

Prevádzková Teplota(°C)

-10-+60

Skladovacia Teplota(°C)

-25-+70

Rozmer (mm)

196X30.5X27

Hmotnosť (g)

200

Môžete tiež rád