Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

MOC-30412 Mesto Halloween Horror Tému Upír, Vlkolak Údaje stavebné kamene, Tehly Príslušenstvo Zvieratá Model Vianočné Hračky

MOC-30412 Mesto Halloween Horror Tému Upír, Vlkolak Údaje stavebné kamene, Tehly Príslušenstvo Zvieratá Model Vianočné Hračky

Model Budovy

  €18.40 €26.67
  • (0)

SKU: w1676

Štítky: položka lego city, lego minifigures deti, maska vlkodlak, black saber, bishoujo horor, ghost lego, p320, metla hračka, lego kríky, blok halloween.

Špecifikácia:

 • Materiál: Plastové
 • Pohlavie: Unisex
 • 3C: Certifikát
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Čiarový kód: Áno
 • Vekové Rozpätie: > 3 rokov
 • Veľkosti Bloku: Malé stavebným(Kompatibilné s Lego)
 • Číslo Modelu: MOC-30412 Vlkodlak
 • Certifikácia: 3C
 • Upozornenie: Žiadne nálepky, len elektronické manuály
 • Plastové Tvar Bloku: Self-Locking Tehly
 • Plastové Typ: ABS

Názov produktu : MOC-30412 Vlkodlak

Kategória : MOC Sveta

Táto Súprava Obsahuje:(C4109)

448 ks Kvalitné Tehly

Veľkosť: L : 15 cm Š : 15 cm H : 20 cm

PDF budova výučba-Alebo postaviť video

UPOZORNENIE !

Produkt balík neobsahuje samolepky a je elektronicky vytlačené. Neobsahuje motor, generátor

Tlačené diely sú nahradené obyčajnými časti a neobsahujú príslušenstva tretích strán. Manuál a omietkami sú len pre referenčné účely a vzťahuje sa na skutočné častí balíka.

Tento produkt je MOC výrobku a nie prísť s papiera manuálne. Po odoslaní vašej objednávky, uveďte e-mailovú adresu a my vám pošleme elektronickú brožúry na vašu e-mailovú adresu.

Všetky diely sú kvalitné skontrolovať pred odoslaním, takže ak zistíte, že niektoré chýbajúce alebo poškodené súčasti, nebojte sa. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme ich k vám okamžite bezplatne.

UPOZORNENIE ! Produkt balík neobsahuje samolepky a je elektronicky vytlačené. Neobsahuje motor, generátor .V prípade, že MOC sa rozhodnete nie je prísť s motorom, budete musieť kúpiť motora seba, prosím, byť oboznámení s tým. Tlačené diely sú nahradené obyčajnými časti a neobsahujú príslušenstva tretích strán. Manuál a omietkami sú len pre referenčné účely a vzťahuje sa na skutočné častí balíka. Tento produkt je MOC výrobku a nie prísť s papiera manuálne. Po odoslaní vašej objednávky, uveďte e-mailovú adresu a my vám pošleme elektronickú brožúry na vašu e-mailovú adresu. Všetky diely sú kvalitné skontrolovať pred odoslaním, takže ak zistíte, že niektoré chýbajúce alebo poškodené súčasti, nebojte sa. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme ich k vám okamžite bezplatne.

Upozornenie:

Potrebujete DIY sami vybudovať hračka.Skvelé pre deti na hranie a štúdium. 1. Ak ochrana čas je prejsť, prosím, povedzte nám, ak chcete rozšíriť ochranu čas pre vás. 2. Ak zistíte, že niektoré časti chýba, alebo nefunkčné,prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívne alebo neutrálne hodnotenie.Budeme sa snažiť čo najlepšie riešiť problémy.Vďaka! 3. Ak nie je sledovanie informácie, prosím, kontaktujte nás pre informácie. 4. Ak tam je nejaký problém o našich produktoch a logistika, atď. Povedzte nám, prosím. Budeme ponúkať najlepšie služby pre vás. 5· ponúkame drop shipping služby.Vitajte na veľkoobchod.Staň sa fanúšikom obchodu, si môžete vychutnať viac zľavy, ja oceňujem vašu dobrú spätnú väzbu ,Vďaka!

Môžete tiež rád