Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

1000w Vysoký Výkon Diy Disk s permanentným Magnetom Coreless Generátor Nízkych Otáčkach Vysoká Účinnosť

1000w Vysoký Výkon Diy Disk s permanentným Magnetom Coreless Generátor Nízkych Otáčkach Vysoká Účinnosť

nové

    €202.70 €220.33
    • (1)

SKU: w1663

Štítky: 100w s permanentným magnetom generátor, magnet neodýmu, 3 fáza alternátor, finb_gn_display_catalog, 150kva generátor, pmg, trvalý magnet generátor 500w, generátor nízka, generovať trvalý magnet, trvalý generátora 1000w.

Špecifikácia:

  • Certifikácia: CE
  • Druh: Klimatizácia Časti
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

modname=ckeditor

Toto je jadro-zadarmo a core-free účinnosť test

Sme špeciálne vyrobené dvoch vzoriek, rovnaké magnetické ocele, rovnaké množstvo, a meria sa na rovnakej rýchlosti. Príslušné parametre sú uvedené v tabuľke č. 3:

V rovnakom prípade magnetického toku analýza

A) teoretickej analýzy

Nižšie, budeme ďalej analyzovať vyššie uvedené rovnice (1), (3), (4), (5), (6) a (7), a to nie je ťažké dostať sa z nich. Tak dlho, ako:

Z 3 = 4 (10)

Rovnica (10), aby to bola pravda, musíme zvýšiť F magnetické tuhosť 3, to znamená zvýšiť magnetomotive účinnosti tým, že zvyšuje množstvo magnetické tuhosť.

Zároveň, prostredníctvom analýzy vzorky výsledky v 3 a kombinuje s teóriou, nie je ťažké vedieť:

Coreless generátor účinnosť eta 3 = (P + P medi spotreba trenie)/P vstup (11)

Majú core generator účinnosť eta 4 = (P železa trenie spotrebu + P + P)/P vstup (12)

Vzorky test:

Cez vyššie uvedené teoretické analýzy, podľa tejto požiadavky sme sa, aby non-core generátor znova, aby sa zabezpečilo, že vinutia parametre sú rovnaké, nastavením výšky magnetické ocele, napätie je rovnaký, a na rôznych rotujúce rýchlosti, non-core generátor a generátor s jadrom sú opäť v porovnaní, výsledky sú uvedené v tabuľke 4 a tabuľke 5:

Ako možno vidieť z tabuľky 5, za rovnakých podmienok a s rovnakou magnetickou intenzity, efektívnosť core-free generátor je lepšie než core-free generátor, ale výhodou, nie je zrejmé pri nízkej rýchlosti. Ako rýchlosť stúpajúcu tendenciu, rozdiel medzi jadrom-zadarmo a core-free účinnosť postupne otvára, jadro-free generátor je možné previesť na energiu efektívnejšie.

V skutočnej výroby proces, v rámci tej istej moci, rovnakú účinnosť, coreless core hmotnosti menej ako polovicu hmotnosti len asi v jednej z troch alebo tak, v rovnakom čase, pretože coreless majú väčšie zapojenie priestoru, týmto spôsobom, môže byť na zvýšenie obsah medi v rovnakom čase, vhodné znížiť dávkovanie magnet ocele, bez core generator účinnosť je značne zvýšili, a vhodné znížiť náklady v rovnakom čase.

Generátor parametre:

Veľkosť: 185 x185

Generátor hriadeľa: 20 mm /12 mm

Generátor rotora: 12 párov magnetické etapách, 150mm

Generátor cievka: 9 zvitkoch, priemer drôtu 1.18 mm

Generátor výkon: 1000w

Generátor rýchlosť: 120-1500

Generátor napätie: 1-100v

Generátor prúd: 1-35a

Generátor shell je rozdelené do dvoch typov, akryl a oceľového plechu, akryl krištáľovo čisté, dobre vyzerajúci vzhľad, relatívne vysoká pevnosť z oceľového plechu, podľa ich vlastného výberu.

Od 1. júna, generátor nahradil transparentné cievka cievka s bielym cievka cievka namiesto 12 mm hriadeľ a 20 mm priemer.

Môžete tiež rád