Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Balón Boxerské Hra Robo Kombat-Balón Puncher Deti Tabuľka Hru Boxing Ballon Interaktívne Boj Dekompresný Hračka

Balón Boxerské Hra Robo Kombat-Balón Puncher Deti Tabuľka Hru Boxing Ballon Interaktívne Boj Dekompresný Hračka

Hračky A Záľuby

    €6.51 €9.17
    • (0)

SKU: w14816

Štítky: zlatý loptu balóny, balón hry, box robot, robo kombat, loptu box, otvor puncher, robo hračka, balón punč, dieťa robot, ryby robot.

Špecifikácia:

  • Materiál: Plastové
  • Pohlavie: Unisex
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Odrážky:

1、Hladká na Dotyk: Balón Roboty sú úplne bezpečné pre hráčov. Roboty' päste mať dieťa-bezpečné brúsny rukavice k poškriabaniu & pop balóny, ale sú hladké na dotyk.

2、Jednoduché Hrať: Nastavenie ďalší battle je jednoduché, pretože každý Balón Topánok je základ má vstavaný balón viazanie mechanizmus, ktorý diely prsty a je dosť jednoduché, pre deti, aby tie na svoje vlastné.

3、Pripravte sa: pripravte sa na boj vonku v tejto akcie-balené boxerské hra, kde posledný Balón Topánok stojí výhry—roboty poľa, kým balón pop!

4、Ako Hrať: 3,2,1, bitka! Dostať sa do blízkosti svojho súpera a posuňte ovládač a späť, aby vaše topánok hodiť údery, popíchnutí a haymakers!

5、Pridať Zábava: Pre väčšiu zábavu, prispôsobiť váš Balón Topánok pre bitka pomocou značky alebo nálepky (nie je súčasťou), záznam epické bitky v slo-mo na smart zariadenia (nie je súčasťou balenia) alebo dokonca vyplniť balóniky s vodou!

Popis:

Pripravte sa na boj vonku v tejto akcie-balené boxerské hra, kde posledný Balón Topánok stojí výhry—roboty poľa, kým balón hádže!

3,2,1, bitka! Dostať sa do blízkosti svojho súpera a posuňte ovládač a späť, aby vaše topánok hodiť údery, popíchnutí a haymakers!

Balón Roboty sú úplne bezpečné pre hráčov. Roboty' päste mať dieťa-bezpečné brúsny rukavice k poškriabaniu & vyhodiť balóny, ale sú hladké na dotyk.

Nastavenie ďalší battle je jednoduché, pretože každý Balón Topánok je základ má vstavaný balón viazanie mechanizmus, ktorý diely prsty a je dosť jednoduché, pre deti, aby tie na svoje vlastné.

Hrať v minútach alebo hrať celé hodiny--rozhodnete, koľko kôl!

Pre 2 hráčov vo veku 8 a hore.

Žiadne batérie sú povinné! Kompatibilné s väčšinou 7" balóny.

Popis:

1. Hrať v minútach alebo hrať celé hodiny–sa rozhodnete, koľko kôl!

2. Pre 2 hráčov vo veku 8 a hore.

3. Žiadna batéria nie je potrebná! Kompatibilné s väčšinou 7" balóny.

Balenie Zoznam:

1 Sada Hračka

Môžete tiež rád