Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Ručné 6 Sekúnd Tuku Meranie Nástroja BMI Meter Zdravie Tuku Analyzer Monitor Zdravotnej Starostlivosti Nástroje tuku v tele monitora

Ručné 6 Sekúnd Tuku Meranie Nástroja BMI Meter Zdravie Tuku Analyzer Monitor Zdravotnej Starostlivosti Nástroje tuku v tele monitora

nové

    €14.93 €18.66
    • (0)

SKU: w13735

Štítky: pre zdravie, merač telesného tuku, dna mod, dotykový displej pre excelvan tablet, digitálny telesný tuk strmeň, celkový telesný tuk, prívesný naklonenia, zlaté ruky zdravé pad, led rozsahu, dial gage.

Špecifikácia:

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: yinhang

Úvod:

Ručné Tuku Easuring Nástroja

1.Podiel telesného tuku sa vypočíta podľa piatich údajov vo vzorci, ktoré sú výška, váha, vek, pohlavie a odolnosť hodnotu medzi 2 dlane. Tento vzorec je vyvinutý medzi rozličné skupiny ľudí a bol testovaný. To je rozdelené do : nízky, standard, mierne vysoké a vysoké.

2.BMI sa vypočíta ako : hmotnosť (KG) / štvorec výšky v metroch (M). To je rozdelené do : emaciated, standard, mierne obéznych a silne obéznych.

3.Základné metabolizmus sadzba sa vypočíta podľa vstup osobných údajov. To ukazuje, pravidelné denné tepelnej energie s výnimkou tepla spotrebovaného počas športových.

4.Môžete včas zistiť podiel telesného tuku a pokúste sa dosiahnuť rovnováhu vašu každodennú stravu a športové podľa výsledku merania tak, aby sa dosiahli ciele, byť zdravý, fit a pekný.

Funkcie:

1.Bezdrôtové, mobilné, ľahký, prenosný, ľahko prenosný a použitie.

2.9-osoba-profil pamäť.

3.Ľahko čitateľný veľký LCD displej.

4.Zobraziť správny výsledok za 6 sekúnd

5.Zobraziť správny výsledok za 6 sekúnd.

6.Opatrenia váš podiel telesného tuku, BMI, tvar tela a základné metabolizmus.

7.Po zadaní vašich osobných údajov, meranie môže byť začal jednoduchým podržaním uchytenie elektród a stlačte tlačidlo štart. Od analyzer je postavený s deviatimi osoba profil pamäť, každý člen rodiny, alebo tím môžu sledovať úspešnosť ich individuálne cvičenie rutiny.

8.Tvar tela je rozdelené do: emaciated, standard, skryť corpulent, svalov corpulent a corpulent.

9.Úspora energie so auto shut-down funkciou.

Špecifikácia:

Výška: 100~199.5 cm

Hmotnosť: 10~199.8 kg

Vek: 10~99 rokov

Pohlavie : muž / žena

Teplota & Vlhkosť Použitie : 10~40 C, 30%~85RH

Teplota & Vlhkosť Skladovanie : -20~60 C, 10%~95%RH

Zatlačte tlačidlo: NASTAVENIE NAPÁJANIA, START, HORE, DOLE

Napájanie:2 x AAA batérie (nie sú súčasťou)

Package Zahrnuté:

1 x Návod na použitie

1 x Ručné Tuku Easuring Nástroja

Poznámka:

V dôsledku rozdielov medzi jednotlivými obrazovkami a manuálne merania, prosím, dovoľte 0-2 mm chyby a obrázky nemusia odrážať skutočný farba položky.Pre špeciálne skupiny, napríklad pre športovcov aj tehotné ženy, podiel telesného tuku a BMI nemôže odrážať obezity správne, Ďakujeme za pochopenie!

Poznámka: Teraz aktualizáciu produktu, niektoré s logom sainthealth, ale niektoré nie. Ale produktu sú všetky rovnaké. sme tlač loga sainthealth na zariadení, aby to dobre známy pre nás všetkých. Ďakujeme za pochopenie. Popredajný servis: Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte Pozitívna spätná väzba a 5 star ak ste spokojný so službou a položku. A my vám ponúkame zľavu pri ďalšej objednávke. Ak máte akékoľvek problémy s našimi položky a služby , neváhajte a kontaktujte nás on-line, e-mail, telefón ...Budeme snažiť v našich silách, aby ste sa spokojní. Návrat Politiky: vrátime vám ak vrátite položky do 15 dní onpon vášho prevzatia tovaru bez uvedenia dôvodu. Láskavo, aby tovar v pôvodnom podmienky. Ďakujeme!

Môžete tiež rád