Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Americký štýl retro železa domáce dekorácie príslušenstvo tvorivé požičovňa obývacia izba nástenné hodiny, moderné módne závesné ozdoby

Americký štýl retro železa domáce dekorácie príslušenstvo tvorivé požičovňa obývacia izba nástenné hodiny, moderné módne závesné ozdoby

Home Decor

  €31.64 €39.55
  • (0)

SKU: w13218

Štítky: obývacia izba afrika príslušenstvo, diy nástenné hodiny láska, bicykel hodiny na stenu, dekor retro, maison bytové doplnky, domov ornament, miestnosti dekorácie príslušenstvo vintage, ženské cyklistika bicykle, hodinky invicta, moderné nástenné hodiny.

Špecifikácia:

 • Balenie: papierové balenie
 • dar-dávať účely : Dary
 • Tému: láska
 • Možné varianty: Domov
 • ČÍSLO PRODUKTU: požičovňa hodiny
 • Či už je to darček: Áno, obchodné dary
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Modelovanie: Požičovňa
 • Materiál: Žehlička
 • Druh Materiálu: Kov
 • Kategória: wall mount
 • Výrobný: Semi manual a semi mech
 • Visí formulár: Zavesiť
 • Dekoratívny Vzor: Pavilóny a pavilóny
 • Štýl: Americký Štýl
 • Je To Inteligentné Zariadenie: No

Nákladná popis

1. Ceny všetkých produktov v našom obchode sa z ceny, bez poštovného, nákladnej a daň (nákladu, ktorú platia odberatelia sami). Ak výrobky, ktoré kupujete, sú veľké a ľahko byť poškodené, budú dodávané na drevených regáloch. To môže znížiť možnosť poškodenia produktu počas prepravy. Náklady na každý drevený rám je 15 juanov.

2. O obale výrobku: budeme package výrobky podľa rôznych výrobkov. Ak výrobky, ktoré sú ľahko byť rozdelené, budú zabalené v bubline tašky, potom zabalené v nezávislých kartónov, a potom balí do veľkých kartónov. Po výrobky sú balené v dobrom stave, mimo bude posilnené s drevených líšt. Vrstvu po vrstve obalu je chrániť naše produkty, tieto procesy sú doplnené o našej spoločnosti je profesionálny balenia master, za ktorú je zodpovedný za seba. Takže prosím, verte nám, pretože podnikanie je založené na úprimnosti, len takto môžeme vytvoriť dlhodobý vzťah.

3. Spôsob dodania: spôsob dopravy môže byť express dodanie alebo logistiky. Poslať express kontaktujte zákaznícky servis na úpravu v nákladnej preprave, budete platiť nákladné najprv nás, pomôžeme vám zaplatiť express spoločnosti, poslať logistiky všeobecné priamej logistika nákladnej platiť, je potrebné vyzdvihnúť. Existujú priame logistics z Yiwu do všetkých častí krajiny. Pri výbere logistiky, budeme sa snažiť v našich silách, ak chcete vybrať miesto vykládky, ktoré je bližšie k vám. Nezaručujeme, že je k vám najbližšie. Ak nie je určený na logistiku, prosím, vysvetliť so zákazníkom servisný personál, a prosím, uveďte adresu a kontaktné informácie Yiwu logistická spoločnosť. Po dodania, budeme vás informovať o termíne dodania, číslo objednávky a kontaktné údaje expedície, akonáhle je to možné. Dodanie logistika nákladnej je všeobecne vypočítaná na základe objemu, ak nie je vyššia nákladnej dopravy ako dôvod zamietnutia, sme sa nevráti. Nemôžeme zaručiť, rýchlosť prepravy. Doprava času v jednotlivých regiónoch rozdielne. Ak nie je zákazník, ktorý má jasné časové požiadavky, prosím, nie objednávku. Po uvedenie objednávku, bude produkt nie je možné dodať z dôvodu, čas príchodu nie je včas. Zákazník bude znášať a späť nákladnej dopravy a všetky straty. Prosím, prineste si občiansky preukaz na nákladnú stanicu vyzdvihnúť tovar. (kupujúci musí znášať náklady na doručenie postupy po príchode, alebo dodacie náklady, ktoré vznikli logistická spoločnosť dodať tovar na dvere.)

Po predaj popis

1. Čo o chybný farebný rozdiel produkty?

Po prvé, prosím, prečítajte si naše pokyny a prepravných pokynov starostlivo pred nakupovanie

V prípade malých chýb, malé farba kvapka a iné problémy, budeme včas po-predajný konzultácii s vami prostredníctvom dobrá komunikácia, ak sa naše problémy s kvalitou a výsledkom predaj zlyhanie, problém produkty mať vrátiť a náhradné služby, môže byť vyriešený prostredníctvom komunikácie a vyjednávania.

2. Ako sa o menej vlasov a zle vlasy?

Ak zistíte, že výrobok je menej ako je dodaný, kontaktujte nás prosím v čase. Budeme preskúmať distribúciu a dodávku procesu v rámci určitého časového obdobia. Ak to je naozaj náš rozum, budeme niesť zodpovednosť.

A môžete to prijať. Spoločnosť bude kompenzovať vám krásny darček a vrátiť rozdiel na vás v ďalšom nákupe.

B nemôžete prijať. Ak sa rozhodnete pre vrátenie peňazí, prosím, balenie originál balenie v boxe produktov, aby sa zabezpečilo, že spoločnosti vedľajšiu nebudú ovplyvnené. V prípade, že pôvodný obal alebo poškodenie výrobku ovplyvňuje vedľajšiu, naša spoločnosť bude odmietať alebo sa považuje za nedostali.

Čo o poškodené výrobky?

Z hľadiska obalu výrobku, ktoré sme dosiahli, že spoločnosť funguje iba s renomovanými logistických spoločností na zabezpečenie bezpečného prijatia tovaru. V prípade, že výrobok je poškodený a nie je možné opraviť, Prosím fotografovať na náš zákaznícky servis pre potvrdenie v priebehu 48 hodín , Budeme držať na súbor s nasledujúcim spôsobom: 1. 2. Rovnaká suma sa odpočíta pre ďalší nákup. (s výnimkou zámorí a Hong Kong, Macao a Taiwan, sme nie je zodpovedná za škody spôsobené na dlhé vzdialenosti medzi Hong Kong, Macao a Taiwan.)

Vrátenie a výmena oznámenie

1. Zákazník by mal skontrolovať množstvo a kvalitu tovaru v lehote 4 dní po obdržaní tovaru. Ak je nejaký problém, spätná väzba zákaznícky servis v čase. dosiahnuť, Ak nie je námietku do 4 dní, je za to, že tam nie je žiadny problém tejto doby , Uzavrieť dohodu. Subjektívne nespokojnosť, v predstavách ako dôvod, skutočný návrat žiadne problémy s kvalitou, nebudú akceptované. Kontrola a profesionálne balenie pred dodaním.

Môžete tiež rád