Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Čistej Medi Ručné Dvere Otvárač prívesok ŽIADNY DOTYK kľučky Artefakt Keychain Nedotýkajte Tlačidlo Pracky Dropshipping

Čistej Medi Ručné Dvere Otvárač prívesok ŽIADNY DOTYK kľučky Artefakt Keychain Nedotýkajte Tlačidlo Pracky Dropshipping

nové

  €2.50 €4.09
  • (1)

SKU: w13031

Štítky: reťaz pero, dvere otvorené, no touch, anti kontakt dvere otvárač, automatu dvere, led palma, keychain dotyk, dvere rukoväť páka, rukoväť hygieny, OTVORENÉ DVERE, bez mikróbov kľúč.

Špecifikácia:

 • Číslo Modelu: č. dotknite sa tlačidla
 • Využitie 2: Bez dotyku stlačte výťah
 • Použitie 3: Bez dotyku otvorené držadlá
 • Materiál: 100% Čistej medi
 • Názov Značky: OUTMIX
 • Použitie: Bez dotyku otvoriť dvere
 • Použitie 4: self-defense

Popis: Otvárač Dverí prívesok na Non-kontakt Dvere, Rukoväť, Výťah Výťah Artefakt Keychain Nedotýkajte Tlačidlo Pracky Clean-Key Untouch Pero nedotýkajte verejného dotykovými obrazovkami, ako uložiť pokladni. Ergonomický dizajn umožňuje jednoduché otvoriť dvere, stlačte tlačidlá & pull páky. 260 mosadznej zliatiny môžete zabiť v 4 hodín. Zníženie point-of-kontakt oblasti, s viac ako 99%. ŽIADNY PRIAMY KONTAKT S KONTAMINOVANÉ POVRCHY ZNÍŽENIE EXPOZÍCIE NA BEZPEČNEJŠÍ SPÔSOB, ako POUŽIŤ VEREJNÉ dotykovými obrazovkami, DVERE A TLAČIDLÁ ZMIERNIŤ ÚZKOSŤ RAZ A PRE VŠETKÝCH CLEANKEY JE SKVELÉ PRE: KĽUČKY DVERÍ Funguje na páčky, vleky a posuvné dvere dotykovými obrazovkami, Ako uložiť pokladni a digitálne podpisy TLAČIDLÁ Skvelé pre výťah tlačidlá a kreditná karta stroje Clean-Kľúč je vyrobený zo 100% mosadze.

Špecifikácie:

Výrobky pomalé alebo zabiť šíreniu mikroorganizmov, vrátane , , protozoans, a plesní .

Ľahko sa čistí Clean-Kľúč s dezinfekčný prostriedok otrite – nebude lesk alebo koróziu mosadz.

Použitie Medi, Zliatiny, povrch je doplnok, a nie sú náhradou za štandardné kontrolné postupy; používatelia musia aj naďalej sledovať všetky aktuálne kontrolné postupy, vrátane tých, postupy týkajúce sa čistenia a dezinfekcie životného prostredia povrchy. Medené Zliatiny povrchu materiálu bolo preukázané, že zníženie mikrobiálnej kontaminácie, ale nemusí sa zabránilo krížovej kontaminácii

ROBIŤ SVOJU ÚLOHU CHRÁNIŤ A ĎALŠIE

ZNÍŽENIE PRENOSOVEJ S CLEANKEY

Veľkosť:7x3x0.5CM

Package Zahrnuté:

1* tlačidlo pracka

Vzurjcnm1

  5
2020-09-16

The more expensive one “pure copper” looks more real than the cheapest one that looks like a bright yellow paint. This one actually chemically reacts to skin oil and turns a little dark on some parts. Both cheap and this one sounds the same when hit together.

Môžete tiež rád