Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

PSIO optickej jednotky simulátor retro hra stroj upgrade určená pre Sony PS1 hrubé stroj bez optickej jednotky SDL auta

PSIO optickej jednotky simulátor retro hra stroj upgrade určená pre Sony PS1 hrubé stroj bez optickej jednotky SDL auta

Video Hry

  €66.11 €108.37
  • (2)

SKU: w13030

Štítky: ovládanie ps1, sony minidisc, panel sony playstation 5, prípade ps2, diy kormidlo pedále flight simulator, mini pc okno 10, hra výstroj sega, laser playstation 1, ps3 ovládač, gta konzoly ps4.

Špecifikácia:

 • S USB: no
 • Kompatibilné Značka/Model: Sony
 • SONY Model: playstation
 • Názov Značky: mosel
 • Pôvod: CN(Pôvodu)

Funkcie: disk vložte obrázok z pamäťovej karty SD. Podporuje SD karty, od 8 GB (SDHC) 512+ GB (SDXC). Podporuje horúce vymení z SD karty v menu systém. Použitie je jednoduché a praktické menu návrh systému ľahko vybrať softvér. Na rozdiel od iných Flashcarts, softvér ISO zaťaženie v sekundách a nie je tam žiadny proces horenia na pamäťový čip. Kompatibilné s 99.8% z PLAY STATION 1 hry vyberte nové hry ISO, jednoducho kliknite na tlačidlo "Reset" na konzole a potom znova vybrali niektorú hru z ponuky systému. Podpora viacerých disk hry. Podpora CDDA a XA audio kanály. Podporuje načítanie disku obrázkov cez pripojenie USB (len v systéme Windows). Podpora BIN, ISO a IMG súbory. inštalácia kroky, musíte mať PlayStation 1 s "paralelný port I/O" konektor. Prepínač rada musí byť správne spájkované na PSX základná doska pre PSIO, aby mohli pracovať správne. Pre podrobné pokyny o tom, ako spájkovanie dosky vypínača na základnej doske nájdete správnu sieťovú inštaláciu diagram na Vedomie, že ak chcete prepnúť rady nemôžu byť nainštalovaný správne, PSIO systém bude neplatný, a PSX systém môže byť poškodený pri pokuse spustiť PSIO bez dosky vypínača. Teplé pripomienka: Dať náhodný 16GSD karty, vstavaný ovládač a skúšobný stroj hry, skontrolujte, zmeny a aktualizácie na zváranie bez chyby (pozrite dvakrát pozorne), môžete ho vložiť PSIO na začiatku hry stroj.

McCloskeyPRIME

  5
2020-12-23

I arrive in 1 month in Mexico. The article has everything it takes to get it right. In SD memory, the images of the PS1 plates come and how to install the chip. I tried it and it worked great. Thank you very much!

Cjbmellor

  5
2021-01-30

Good!!

Môžete tiež rád