Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Cosplay stredoveké ovce sekera halloween hračka dieťa zbraň rekvizity

Cosplay stredoveké ovce sekera halloween hračka dieťa zbraň rekvizity

Hračky A Záľuby

    €11.26
    • (0)

SKU: w12717

Štítky: sekera tomahawk, larp, cosplay meč, lego hobbit, alarm tomahawk, samuraj meč hračka, ax, a1 nové, rapier meč, stredoveké štít deti.

Špecifikácia:

  • Pohlavie: Unisex
  • Názov Značky: DIVOKÉ OVOCIE
  • Dizajn: Meč Zbraň Kategórie
  • Materiál: EVA
  • Vekové Rozpätie: > 6 rokov
  • Rozmery: 73cm

Predajné Miesto

Dĺžka: 73*29 cm Materiál: PU materiálu (podobná kaučuku) Balenie: taška funkcie opp Tento produkt je simulácia produkt s vysokým stupňom podobnosti a je tak ťažké, ako je kov a nízku hmotnosť. Ideálne je detské hračky a Halloween rekvizity.

Šesť výhody tohto obchodu Č.1 Factory ponuka a Affordables Všetky produkty v tomto obchode sú pôvodné zdroje, cena výhodou je zrejmé Č.2 dostatok zásob, silná spoločnosť predáva tisíc výrobkov denne. Sklad má dostatok skladových zásob a rozmanitosť je kompletný. Nové produkty sú priebežne vyvíjané. Č.3 rýchle dodanie, odborné riadenie Našej spoločnosti, má zrelý globálneho dodávateľského reťazca systému,s cieľom umožniť zákazníkom, aby sa dostanete tovar rýchlejšie, berieme objednávky systému, profesionálne sledovanie a ohľaduplný služby Milí priatelia, už sme reshipped váš tovar,Kvôli nadrozmerná produktu, logistika spoločnosť nemôže dopravy. Č.4 profesionálne kvality výroby spoločnosť má stovky družstvo zákazníci, vzhľadom na zameranie, tak profesionálne, tešíme sa na spoluprácu s vami NIE je.5 podpora veľkoobchod spoločnosť podporuje veľkoobchod, ak ste odberateľ, kontaktujte náš služby zákazníkom,tešíme sa na spoluprácu s vami, sme vám mohli poskytnúť viac priaznivé ceny,a odoslať rýchlo logistiky. Č.6 staré klientov výživné, Ak si často kupujú tovar v našom obchode sme vám pekný darček v nákupe

Môžete tiež rád