Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

AUTO Black 7/8" motos riadidlá Motocykla Horúce Elektrické Vyhrievané Rukoväte Rukoväť Riadidlá Teplejšie manillar motocicleta hot predaj

AUTO Black 7/8" motos riadidlá Motocykla Horúce Elektrické Vyhrievané Rukoväte Rukoväť Riadidlá Teplejšie manillar motocicleta hot predaj

Rámy A Armatúry

  €10.87 €14.49
  • (1)

SKU: w12296

Štítky: grip tepla, kryt motorola, 72v elektrický motocykel, zelená moto riadidlá, motocykel z riadidiel, teplo uchopenie, motocykel elektrická vyhrievaná rukoväť, scrambler, kawasaki z800e, motocykel gélové gripy, čierne.

Špecifikácia:

 • Funkcia 5: Ultra-tenké gramofónu
 • Funkcia 4: Vodič nie je zase s tankovanie
 • Funkcia 3: Upevnenie hliníkový krúžok hoop
 • Funkcia 1: Inštalácia je super jednoduché
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Materiál 1: Dovezené Nylon
 • Prepnúť Typ: tri etapy nastaviteľné prepnúť
 • Funkcia 2: Prvý anti-off krúžok
 • farba: čierna
 • materiál 2: mäkké TPU ochrany životného prostredia materiál

AUTO Black 7/8" motos riadidlá Motocykla Horúce Elektrické Vyhrievané Rukoväte Rukoväť Riadidlá Teplejšie manillar motocicleta hot predaj

funkcia: [1] inštalácia je super jednoduché: Po inštalácii plyn, priložte viesť lakeť pravej ruky so plyn kábel post a vložte ju. Jemne tie koleno a kábel príspevok s kábel kravatu. Zlepšenie problém príliš veľa starých príslušenstvo a príliš zložitá inštalácia.

[2] prvý anti-off krúžok: anti-off krúžok sa používa na prevenciu rukoväť z hádka, ktorá je flexibilnejšia, pretože to nie otáčať excentricky. Zlepšiť starý model opraviť rukoväť s železný prsteň, skrutka je voľné a ľahké vyjsť, a skrutku, je napnutá, čo spôsobí nepružné rotácie vzhľadom k výstrednosti.

[3] Upevnenie hliníkový krúžok hoop: Na ľavej strane opravy hliníkový krúžok hoop viac pevne. Cvičenie je bezpečnejšie. Zlepšiť starý model využiť železo krúžok opraviť a ľahko swing.

[4] drôt nie je zase s tankovanie: jar napájania sa používa medzi ohrevu drôtu pravej ruky a napájanie drôtu, a všetky spoje sú pripájané na zabezpečenie nepremokavé a proti korózii.

[5] Ultra-tenké gramofónu: ľavá a pravá rukoväť gramofónu sú tenšie a krajšie, a to je pohodlnejšie stlačte roh.

špecifikácia

[Produktu Hmotnosť Netto]: 248g

[Produktu hmotnosť brutto]: 311g

[Produktu farba]: čierna

[Produktu materiál]: dovezené nylon, mäkké TPU ochrany životného prostredia materiál

[Rukoväť dĺžka]: Ľavá rukoväť: 14 cm Pravá rukoväť dĺžka: 14.7 cm

[Rukoväť Priemer]: 2,2 cm

[Vstupné napätie]: 12V

[Produkt Power]: 25W [Silu pár]

[Rukoväť teplota]: 50℃-70℃ nastaviteľné

[Prepnúť typ]: tri etapy nastaviteľné prepnúť

[Príslušenstvo výrobku]: pár ľavej a pravej rukoväte, 1 plyn karty

[Platné modely]: Platné motocykel riadidlá s priemerom 22 MM

【spôsob inštalácie] vyzýva:

[1]: Inštalácia fueler do plyn sídlo: načítanie fueler do plyn sedadla, zavesiť plyn kábla, a potom zatvorte kryt. Potom vložte pravá rukoväť do fueler vidieť, ak otáčania je flexibilný a nie flexibilný poľština fueler.

[2]: Vložte horský priesmyk oiler s pravá rukoväť: Hrubé polohy: priložte anti-otáčaním hlavy pravá rukoväť s plyn kábel príspevok alebo iné hrnce z prednej časti auta, vložíte pravá rukoväť tak, aby koleno spočíva na kábel post, a označte kryt. Presné polohovanie: Skúste zmeniť zub slot na známky a vložte ju niekoľkokrát, tak, že lakte, nemá otočiť a uhol otáčania nemá vplyv vozidla na tankovanie. Na voľnobehu uhol pravá rukoväť dizajn nepresahuje 120 stupňov, a to je všeobecne upravená tak, aby 75-90 stupňov na uspokojenie auto je tankovanie. Krok uhol cogging je 15 stupňov.

[3]: proti pádu krúžok je nainštalovaný vo plyn sedadla. Vložte pravá rukoväť do fueler až do konca. Proti pádu krúžok musí byť nainštalovaný na plyn sedadlo! Proti pádu krúžok je, aby sa zabránilo pravá rukoväť z pádu z tankovanie sedadla a spôsobiť bezpečnostné nehody. Auto shell jednotlivých skúter bude vložená medzi pravým riadidlá a fueler. V tejto dobe, anti-drop krúžok nemôže byť inštalované na plyn sedadla. Musíte použiť 502 lepidlo na spojenie medzi fueler a anti-drop krúžok, aby sa zabránilo pravá rukoväť z hádka. Okamžite po lepidlo sa nanáša, pravá rukoväť, by mali byť obrátený, aby sa zabránilo jej tečie do rukoväte.

[Štyroch]: Naklonený inštalácie predĺžiť život: ľavý prepínač je nainštalovaný šikmo umiestnené tak, že voda môže prúdiť von predĺžiť životnosť spínač. Ak je prepínač v nedostatočný kontakt, to môže byť opakovane stlačené podľa odkvapkávanie benzínu. Použiť kotúč na odstránenie tlačidlo, ak chcete škrípanie kontakt hrdze a vyčistite ju s benzínom.

[Piatich]: DC-poháňané modely spojenie: DC spínací svetlomety napájané z batérií. Shi Rong vzal čierny vodič ako pozitívne a pripojení do 12-volt pozitívne drôt uzamknuté mimo kohútik. Napájanie musí byť odrezané, keď je kábel skrútené na kohútik zámok. Ak sa moc nedá vypnúť, batérie sa používajú na ukladanie elektrickej energie, ak rukoväť je prepínač zabudli vypnúť. Pripojte zelený drôt na záporný pól vozidla zemi.

Tajembassy

  5
2021-01-10

É comprida para NC 750X, no mais, tudo ok!

Môžete tiež rád