Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Protmex MS6708 Hluku Meter Zvukomer Prenosný Digitálny Audio Decibel Hladina Zvuku Tester Monitor dB Meter

Protmex MS6708 Hluku Meter Zvukomer Prenosný Digitálny Audio Decibel Hladina Zvuku Tester Monitor dB Meter

Meranie A Analýzy Nástrojov

    €43.56 €48.40
    • (0)

SKU: w12258

Štítky: mac audio analyzer, úroveň hluku meter, audio meter, meter zvuk, vu meter audio l, vu meter, úroveň zvuku meter, senzor zvuku, medzi takéto osobnosti patrí, stanica meteo.

Špecifikácia:

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: MS6708
  • Rozsah Merania: 30~130dB
  • Názov Značky: protmex

Toto je zvukomer sa používa na meranie hladiny zvuku zvuk zariadenia v Práci a Života: napr. tovární, dielní, škôl, obytných, kancelárskych priestorov, dopravných komunikácií, audio a iných príležitostiach. Sa vzťahuje aj na hluk inžinierstva, kontrolu kvality produktov, na kontrolu zdravia a tak ďalej. S podsvietením funkciu je vhodné pre zhromažďovanie spoľahlivých údajov v noci. Ak chcete šetriť energiu, podsvietenie displeja automatické vypnutie funkcia je k dispozícii. Merač využíva elektrické kondenzátorových mikrofónov na monitorovanie hladiny hluku od 30 do 130 decibelov na presnosť +/-1.5 dB s 0.1 dB rozlíšenie. A) a C) váhy výber siete. Maximum (MAX) uzamykacie funkcie; Digitálny displej, dobrý anti-interferencie výkon, úspory energie V Protmex merač váži menej ako 7 oz, a je navrhnutý tak, aby sa pohodlne zmestila do dlane vašej ruky. Protmex TYPE2 30 Decibel do 130 Decibel Digitálne Zvukomer Špecifikácia: Balík obsahuje: Či už ste monitorovanie na pracovisku strojov, inštalácia audio alebo zabezpečovacích systémov alebo manipulácii s produktom hluku certifikácie a zníženie, na Protmex Digitálne Zvukomer dostane prácu. Tento meter presne monitoruje hladiny zvuku v rozsahu od 30 do 130 decibelov. Zobrazuje výsledky vo veľkom LCD displeji dvoma spôsobmi, buď počet, alebo rýchlo reagovať analógový stĺpcový graf. Ľahký meter ľahko padne do ruky a môže sa použiť všade tam, kde ho potrebujete. Akustický tlak presnosť: ± 1.5 dB (akustického tlaku, štandardné, 94 dB @ 1KHz); ± 5 dB (akustického tlaku, štandardné, 94 dB @ 8KHz) Akustický tlak frekvenčný rozsah: 30Hz - 8KHz. Dynamický rozsah hladina akustického tlaku: 50 dB (pre každé meranie výstroja úrovni). Akustického tlaku meranie rozsah: 30-130 dB, 35-130 C. dB hladina Akustického tlaku frekvenčného váženia charakteristiky: a) a C) charakteristiky. Dynamická charakteristika hladina akustického tlaku: RÝCHLO 125ms, POMALY 1sec Mikrofón: polarizačný kapacitný mikrofón. Digitálny displej: 4-miestny, rozlíšenie: 0.1 dB, vzorkovacia frekvencia: 2 krát/sek. Analógový panel displej: Každý analógový bar predstavuje 1 dB, vzorkovacia frekvencia je 20-krát/sek. Meranie výstroja úroveň: 30-80 dB, 40-90 dB, 50-100 dB, 60-110 dB, 70-120 dB, 80-130 dB, 6 výstroj úrovne v celkom. Automatické radenie prevodovky úroveň: mikropočítačový bude automaticky vyberať najlepšie výstroj úroveň v rozmedzí od 30 do 130 dB. Pod alebo nad limit riadka: označené symbolom "V" alebo "NAD" displej. Napájanie: 4x1.5V AAA Batérie 1*DIGITÁLNY ZVUKOMER 1*užívateľská príručka Presne meria Hladiny Zvuku

Veľký LCD Displej s Dual na Čítanie Zobrazí,

Kompaktný, Ľahký Dizajn

User-friendly Nastavenia Všade tam, kde potrebujete sledovať hladiny zvuku, na Protmex merač bude robiť svoju prácu. Merač využíva 1/2-inch elektrické kondenzátorových mikrofónov na monitorovanie hladiny hluku od 30 do 130 decibelov na presnosť +/-1.5 dB s 0.1 dB rozlíšenie. A čelného skla je zahrnuté aby sa zabránilo narušeniu v čítaní. Veľký LCD displej poskytuje čítania veľké, jasné čísla. Zároveň to ukazuje, zvuk úroveň čítania pomocou rýchlo reagovať analógový stĺpcový graf s 50-decibel, že rozsah aktualizácie každých 40 milisekúnd pre zobrazenie rôzne trendy. Jednotka má AC analógový výstup a záznamy max/min hodnoty v priebehu času. Na Protmex merač váži menej ako 6.7 oz, a je navrhnutý tak, aby sa pohodlne zmestila do dlane vašej ruky. Vyberte si medzi buď A alebo C váženie, automatické alebo manuálne škály. Ďalšie užitočné funkcie patria auto power-off, max hold funkcie, a rýchle/pomalé odozvy. Nahrávať zvukové hodnoty v priebehu času na sledovanie zvuku zmeny.

Môžete tiež rád