Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Hry Brink (PS3) používané

Hry Brink (PS3) používané

Video Hry

    €6.28
    • (1)

SKU: w11747

Štítky: ovládanie ps3 wireless, ovládač ps vita, fľaša sova, fifa ps3, hra na ps 3, ps3 hra, 4 ps, 3 ps, 500 ml transparentná, hra sony ps3.

Špecifikácia:

  • Názov Značky: ŽIADNE

Multi-Užívateľské Strelec Pokraji Bude trvať Ste v ďalekej budúcnosti. Zvyšky ľudskosti Boja o moc, v tzv. "Ark." Vyberte si stranu konfrontáciu, Prísť s vzhľad a vlastnosti Hrdina a ísť do boja o moc Nad posledným Základom ľudskosti. Na okraji prežitie

Svet hra je jeden z Alternatívne verzie budúcnosti planéty Na Zemi. Planéta bola zatopená Voda. Jeden z posledných obývané miesta Na planéte-"Archa". Raz na Ark Tam je konflikt medzi stráže A odporom pohybu. Každý Strane sa snaží zachytiť silu v Posledná príbytok ľudí a použitia, ktoré sa Pre tento impozantný Arzenál Zbrane. Okrem sieťová hra Projekt zahŕňa dve samostatné Kampane (pre všetky strany konfliktu).

Funkcie :

Robiť Špecifické ciele na každej z kariet. Každá úroveň V hre, či je sieť bojovať, alebo Jednu kampaň, rozdelené do niekoľkých Oblastiach. Prejsť na oblasť, ktorú Musí plniť zvláštne úlohy v tejto Úroveň. Ciele sú rôzne pre dvoch Strany v konflikte: napríklad, ochranné kryty Musí vyhodiť brána vedúca do den Odolnosť proti, druhý by sa Nedovoľte, aby zničenie brány.

Jedinečný Hra triedy . Trieda vojak v hre sa vzťahuje najmä Hrubú fyzickú silu; zdravotníci liečbu Zranených kamarátov; inžinieri spoľahnúť V bitke pri pomôcok a vybavenia; konečne, Zástupcovia hackovanie počítačov. Poslanie V hre sú určené na účinné Tímová hra, ktorá funguje Zručnosti všetkých tried. A čo viac, niektoré Typy misií sú vedúcu úlohu Jednej z tried.

Vyberte Individuálne pre seba, vzhľad Hrdina . Výška, Vlastnosti, vzhľad, sú to všetko Predmetom úpravy v procese Vytvorenie znaku. Zmeniť nielen Kozmetické: ako znak s Veľké rozmery, môžete použiť Ťažké zbrane, a tenký znak viac Agilné. Ten tiež môže použiť Hra mechaniky smart-umožňuje Rýchlo prejsť cez prekážky A posuňte na zemi.

Pedroais1

    5
2020-12-26

очень классно ,правда нету предупреждения что игра чисто на английском

Môžete tiež rád